Ielogoties

Reģistrēties

Izveidojot Ceļotāja kontu Jūs varēsiet apskatīt savus Ceļojumus, sekot līdzi Rezervācijas statusam, padalīties ar ceļojumā iegūtiem Iespaidiem un daudz ko citu.
Lietotājvārds*
Parole*
Apstiprināt Paroli*
Vārds*
Uzvārds*
Dzimšanas Datums*
Email*
Tel. numurs*
Valsts*
*Izveidojot Ceļotāja kontu Jūs piekrtītat Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai. Kā arī piekrītu saņemt mūsu Jaunumus un Īpašos piedāvājumus.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Vai esat mūsu pastāvīgais klients?

Ielogoties
+371 277 39 204 Info@orangeweekends.lv

Ielogoties

Reģistrēties

Izveidojot Ceļotāja kontu Jūs varēsiet apskatīt savus Ceļojumus, sekot līdzi Rezervācijas statusam, padalīties ar ceļojumā iegūtiem Iespaidiem un daudz ko citu.
Lietotājvārds*
Parole*
Apstiprināt Paroli*
Vārds*
Uzvārds*
Dzimšanas Datums*
Email*
Tel. numurs*
Valsts*
*Izveidojot Ceļotāja kontu Jūs piekrtītat Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai. Kā arī piekrītu saņemt mūsu Jaunumus un Īpašos piedāvājumus.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Vai esat mūsu pastāvīgais klients?

Ielogoties

Pārgājiens skolēniem gar jūru ar Veczemju, Ežurgas un Zivtiņu klintīm, Ķurmraga bāku + Pikniks

PĀRGĀJIENS
Sākot no€23.50
PĀRGĀJIENS
Sākot no€23.50
Rezervācijas forma
Nosūtīt epastu
Jūsu Vārds/Uzvārds*
Jūsu epasts*
Jūsu tel. numurs*
Izvēlaties tēmatu*
Tūristu skaits
Vēlamais mēnesis
Jūsu Jautājums*
* I agree with Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Ceļojums vēl nav pieejams.

Rezervēt Piedzīvojumu

Saglabāt piedzīvojumu

Lai pievienot piedzīvojumus savam izvēlēto ceļojumu sarakstam ir nepieciešams Lietotāju konts

3008

Klientu priekšrocības

 • Klientu Lojalitāte programma
 • Rezervē vietas tagad un maksā vēlāk!
 • Droša un ērta apmaksa

Jautājumi?

Droši Zvaniet vai rakstiet mums WhatsApp! Būsim priecīgi Jums atbildēt! Mūsu profesionāls ceļojuma konsultants palīdzēs Jums izvēlēties ceļojuma programmu un ieteiks izdevīgāko Akcijas piedāvājumu.

+371 277 39 204

info@orangeweekends.lv

Sākums plkst. 10:30
Datums: Darba dienas; Brīvdienas
Rīga-Salacgrīva-Tūja-Rīga
Rudens | Vasara | Pavasaris
Min Age : 18 km
Max People : 6-7 Stundas
Pārgājiena apraksts
Pārgājiens skolēniem gar jūru

Dosimies ainaviskā pārgājienā gar jūru pa Vidzemes akmeņaino krasto un mežu. Kur vērosim pēdējo ledus laikmeta veidojumu Latvijā. Apbrīnosim vairākus dabas pieminekļus gleznainus stāvkrastus ar nišām un alām, gan lielām, gan mazām, ūdenskritumus, u.c. Aplūkosim klejojošo bāku, jeb Ķurmraga bāku, kas ir ieskalota jūrā. Apbrīnosim violētīgi melnas smiltis Vidzemes pludmalē, Kurliņupes un citu upju ietekas vietas jūrā. Un ja, paveiksies, tad saskatīsim vairākus nelielus dabīgos ūdenskritumus. Aplūkosim vairākus ainaviskus jūras viļņu izskalotus smilšakmens atsegumus. Vērosim, gan baltās, gan sarkanās smilšakmens klintīs – Zivtiņu atsegums. Aplūkosim smilšakmens iezi, kas ir izveidojies, vēl devona periodā, pirms 350-380 milijoniem gadu – Veczemju klintis. Vērosim Burtnieku svītas smilšakmens atsegumu – Ežurgas klintis. Pārgājiena nobeigumā aicinām piedalīties nelielā piknikā ar gleznainu skatu uz Vidzemes pludmali.

Izbraukšanas un Atgriešanās vieta

Rīgas pilsēta (no Jūsu skolas, pēc pieprasījuma)

Izbaukšanas laiks

9:00 pulcešanās, sākot no 8:45

Pārgājiena cenā iekļauts

 • BEZMAKSAS Pārgājiens vienam Skolotājam
 • Brauciens turp un atpakaļ tūristu klases autobusā
 • Grupas vadītāja pakalpojumi (Latviešu val.)
 • Vēsturiska objektu apskate

Pārgājiena cenā nav iekļauts

Iespējams pasūtīt grupas pusdienas (pēc izvēlēs)
 • Pusdienas un citi ēdināšanas izdevumi
 • Suvenīri, apdrošināšana, u.c.
Pārgājiena cena

Grupā 26 cilv.

25 cilv. + 1 Skolotājs + Gids
26.50/ bērniem
 • 1 Skolotājs Bezmaksas
 • Brauciens turp un atpakaļ
 • 27 vietīgs tūristu klases autobuss
 • Grupas vadītāja pakalpojumi (Latviešu val.)

Grupā 46 cilv.

45 cilv. + 1 Skolotājs + Gids
23.50/ bērniem
 • 1 Skolotājs Bezmaksas
 • Brauciens turp un atpakaļ
 • 47 vietīgs tūristu klases autobuss
 • Grupas vadītāja pakalpojumi (Latviešu val.)

Cits cilv. skaits

Cena tiek aprēķināta, pēc pieprasījuma
 • 1 Skolotājs Bezmaksas
 • Brauciens turp un atpakaļ
 • Tūristu klases autobusa lielums, pēc pieprasījuma
 • Grupas vadītāja pakalpojumi (Latviešu val.)

Bezmaksas Ceļazīme Skolotājam

Veicot skolēnu ekskursijas rezervāciju bezmaksas biļete skolotājam tiks aprēķināta automātiski Jums ir tikai jāizvēlās nepieciešamo personu daudzumu.

svarīga info!

Veicot Rezervāciju nav nepieciešams veikt nekādas iemaksas. Apmaksas kārtība tiek atrunāta atsevišķi. Cenas var mainīties, gadījumā ja braucienā dodas mazāks ceļotāju skaits. Norādītā cena ir spēkā veicot rezervāciju ar attiecīgo ceļotāju skaitu. Cena var mainīties pasūtot laicīgi papildus pakalpojumus, kā arī no mums neatkarīgo iemeslu dēļ (ieejas biļetes cena, degviela, papildus šoferis, u.c.). Lūgums precizēt cenu citam ceļotāju skaitam.

Pārgājiena programma

9:00 Izbraukšanas laiks no Rīgas

ap plkst. 10:15Ierašanās Tūjā

10:30 Pārgājiena sākums

Pārgājiena maršruts vedīs pa smilšainu pludmali ar neilgiem akmeņainiem posmiem un mežu.

Apskatāmie objekti pārgājiena laikā: Veczmeju klintis, Tūjas atsegums, Ežurgas klintis, Ežurgas ūdenskritums, Zivtiņu klintis, Ķurmragas bāka, u.c.

Pārgājiens gar jūru

Brīvais laiks!

16:30/17:00Pārgājiena nobeigums

16:30/17:00Pikniks ar ainavisku skatu

Pārgājiens gar jūru

Brīvais laiks!

ap plkst. 19:00Mājupceļš

ap plkst. 20:00/21:00Atgriešanās Rīgā

Informācija
 • Lai dotos ceļojumā jums ir nepieciešama pase, kas ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās no brauciena un ir izdota pēc 2002.gada 30.jūnija. Vai ID karte.
 • Citas valsts iedzīvotājiem ir nepieciešama pase ar uzturēšanās atļauju Latvijā
 • Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadu vecumam) nepieciešams ņemt līdzi pasi un dzimšanas apliecību. Gadījumā ja bērns dodas braucienā bez vecākiem, nepieciešama notariāli apstiprināta vecāku atļauja
BUJ
Biežāk uzdotie Jautājumi par pārgājienu

Kur ir Izbraukšanas vieta?

Izbraukšanas vieta ir no Jūsu skolas.

Ar kādu autobusu braucam?

Mēs braucam ar komfortabliem Tūrisma klases autobusiem ar ērtiem sēdekļiem, kondicionieri, lūkām, lielu bagāžnieku, ērtiem plauktiņiem, u.c. Transports sākot no 16, 17, 19, 27, 34 vietīgiem busiņiem un līdz pat 44, 47, 53 vietīgiem autobusiem (transportlīdzekļa izmērs ir atkarīgs no ceļotāju skaita).

Vai pārgājienā būs apstāšanās?

Jā, protams! Mēs rīkojam pārgājienus jebkuram sagatavotības līmenim, tāpēc ir paredzētas apstāšanās, lai var atvilkt elpu un mierīgi izbaudīt gleznainu ainavisku.

Kādā valodā notiek ekskursija?

Mūsu grupas vadītājs/a vada programmu Latviešu val. tulkojot uz Krievu val. (pēc vajadzības). Vietējais gids ārzemēs vada programmu Krievu val., ja ir nepieciešamība mūsu grupas vadītājs/a var pārtulkot visu uz Latviešu val.

Vai esam vieni paši pārgājienā?

Nokļūšanu līdz pārgājiena sākumam un atpakaļ pie skolas, no mūsu puses, Jums nodrošina profesionāls šoferis. Bet pārgājienā kopā ar Jums dodas atsaucīgs, laipns un draudzīgs grupas vadītājs/a, kas pārgājiena laikā parūpēsies par programmas satura atbilstību. Kā arī, lai bez papildus iekavēšanas visu var kvalitatīvi apmeklēt. Mūsu grupas vadītājs/a iepazīstinās Jūs ar apskates objektiem, pilsētām, ciematiem un izklaižu centriem.

Vai ir vietējais gids?

Katrā no apskates vietām, objektiem var būt savs vietējais gids, kas var daudz labāk iepazīstināt ar noteiktu vietu (piem. pastaiga starp koku galotnēm Anīkščos, u.c.), paskaidrot ražošanas procesus (piem. šokolādes muzejā, Šakotis tortes cepšana, Alus darītava, u.c.), jeb tiek speciāli ataicināts, lai iepazīstinātu ar savu pilsētu (piem. ekskursija Ventspilī, Kuldīgā, u.c.).

Vai ir paredzēts laiks pusdienām un citām ēdienreizēm?

Braucienā ir iespējams ieturēt gan brokastis, gan vakariņas, apstāšanas laikā, degvielas uzpildes stacijā. Pieredzējuši ceļotāji bieži vien ņem līdzi kaut ko ēdamu (piem. sviestmaizes, augļus, dārzeņus, u.c.) un dzeramo ( piem. ūdeni). Pārgājienā ir paredzēta piknika pauze, kuras laikā ir iespējams ieturēt vēlās brokastis vai pusdiena, svaigā gaisā ar gleznainu skatu. Kā arī ir iespējams iepriekš pasūtīt pusdienās par grupām draudzīgām cenām ( no 1,50 EUR līdz 9,00 EUR cena atkarībā no reģiona, jeb pilsētas). Siltās pusdienas ir iespējams pasūtīt atsevišķi visai grupai vai tikai skolēniem (pēc izvēles).

Vai autobusā ir tualete?

Katrā brauciena virzienā ir paredzēts apstāšanas laiks, degvielas uzpildes stacijā, jeb uz robežas, kurā ir iespējams apmeklēt ērtības – tualetes. Pēc nepieciešamības ir iespējams protams arī papildus apstāšanās reize, jeb apmeklēt tualeti autobusā (atkarībā no autobusa lieluma). Pārbraucieni līdz apskates objektiem un laiks tajos, faktiski ir saplānots, tā lai Jūs jūtaties ērti visa ceļojuma laikā un Jums ir iespēja un laiks apmeklēt ērtības.

Vai pietiks laika apskatīt visu ieplānoto?

Katrs pārgājiens ir saplānots domājot par tūristu – par Jums! Katrā objektā ir atveltīts pietiekošs laiks tā apskatei un izbaudīšanai. Programmas ir saplānotas, tā lai varētu iepazīt, pēc iespējas vairāk vietu un kvalitatīvi tās izbaudīt.

Ko paņemt pārgājienā?

Iesakām paņemt dzeramo (piem. ūdeni, tēju termosā, u.c.) un uzkodas piknikam, pēc saviem ieskatiem. Nūjas atbalstam un tālskati putnu vērošanai, pēc izvēles.

Kā ģērbties pārgājienā?

Iesakām izvēlēties ērtu apģērbu atbilstoši laika apstākļiem un it īpaši apavus. Vēlams piemērotus un slēgta tipa apavus (piem. pārsvarā pārgājiena maršruts ved pa smilšaino pludmales krastu, mežiem un vietām akmeņiem).

Ko ņemt līdzi autobusā?

Iesakām paņemt līdzi kaut ko dzeramu (piem. ūdeni, tēju termosā, u.c.). Jūsu komfortam pārbrauciena laikā var paņemt spilvenu, pledu, kādu labu žurnālu vai grāmatu.

Vai varēs uzlādēt telefonu/planšeti/kameru autobusā?

Jā. Protams, tikai paņemiet līdzi savu vadu no viedierīces, planšetes vai kameras.

Vēl 9 cilv. tagad interesējas par šo ekskursiju!

Rezervēt Piedzīvojumu