Ielogoties

Reģistrēties

Izveidojot Ceļotāja kontu Jūs varēsiet apskatīt savus Ceļojumus, sekot līdzi Rezervācijas statusam, padalīties ar ceļojumā iegūtiem Iespaidiem un daudz ko citu.
Lietotājvārds*
Parole*
Apstiprināt Paroli*
Vārds*
Uzvārds*
Dzimšanas Datums*
Email*
Tel. numurs*
Valsts*
*Izveidojot Ceļotāja kontu Jūs piekrtītat Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai. Kā arī piekrītu saņemt mūsu Jaunumus un Īpašos piedāvājumus.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Vai esat mūsu pastāvīgais klients?

Ielogoties
+371 277 39 204 Info@orangeweekends.lv

Ielogoties

Reģistrēties

Izveidojot Ceļotāja kontu Jūs varēsiet apskatīt savus Ceļojumus, sekot līdzi Rezervācijas statusam, padalīties ar ceļojumā iegūtiem Iespaidiem un daudz ko citu.
Lietotājvārds*
Parole*
Apstiprināt Paroli*
Vārds*
Uzvārds*
Dzimšanas Datums*
Email*
Tel. numurs*
Valsts*
*Izveidojot Ceļotāja kontu Jūs piekrtītat Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai. Kā arī piekrītu saņemt mūsu Jaunumus un Īpašos piedāvājumus.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Vai esat mūsu pastāvīgais klients?

Ielogoties

Par Orange Weekends Ceļojuma Aģentūru

Apceļo Baltiju kopā ar mums!

Orange Weekends – Izklaidējošo ceļojumu aģentūra - Jūsu Baltijas ceļvedis.

Orange Weekends (tulkojumā no angļu valodas – Oranžās Brīvdienas).

Mēs organizējam tematiskus, izklaidējošus, vēsturiskus vienas dienas ceļojumus pa Baltijas valstīm – Latviju, Lietuvu un Igauniju. Oranžās Brīvdienas – tā ir atpūta no ikdienas steigas un rūpēm, apceļojot Latvijas un Baltijas interesantākās un skaistākās vietas. 

Mēs izveidojam priekš Jums Oranžas Brīvdienas ar aizraujošām ekskursiju programmām pa Baltijas valstīm jau kopš 2012.gada. Katru gadu mēs izstrādājam jaunas ceļojumu programmas, strādājam jau ar vairāk nekā 64 programmām un 2023.gadā, tiks ieviestas, vēl 5+ Jaunas Ekskursiju un 8+ Pārgājienu programmas.

Kādas tūres mēs organizējam?

Orange Weekends piedāvā plašu ceļojumu programmu klāstu un izstrādā interesantus un unikālus maršrutus.

Piedāvājam tūres jebkurai gaumei:

 • doties uz unikāliem muzejiem
 • gardēžu tūres
 • apskatīt ainaviskās dabas bagātības
 • viesoties greznajās pilīs un muižās
 • atjaunot spēkus SPA
 • EKO-tūrisms
 • apmeklēt nacionālos svētkus Baltijā
 • tūres ģimenēm ar bērniem
Apceļojam
0
Valstis
Aizraujošas
0+
Ceļojumu programmas
Braucam uz
0+
Pilsētām
Uz vairāk nekā
0+
Iecienītākām izklaižu vietām Baltijā
Filozofija

Mūsu Misija

Nodrošināt satriecošu un aizraujošu atpūtu, pietuvināt Jūs kaimiņu kultūrai un tradīcijām, kā arī tuvāk iepazīt Latvijas vēsturi.

Oranžais noskaņojums ir mūsu Dāvana Jums!

Orange / Oranžs – Tas ir Piedzīvojums! Tā ir Laime, Jautrība un Sajūsma, kas pārņem Jūs ceļojumā. Tas ir Siltums un Enerģija, ko dod Jums atpūta no ikdienas. Tā Stimulē un Balansē, Jūsu dzīvi. Tā ievieš Drošības un Pārliecības sajūtu. Tā ir Optimistiska, Spēcīga un Sabiedriska, tā pat, kā Jūs.

Oranžā ir laimīgākā krāsa

Frenks Senatra

Kā viss notiek Orange Weekends ceļojumā!

Īsumā svarīgākā info par ekskursijas gaitu

Izbraukšanas vieta Rīgā

Vienmēr ērta vieta no Rīgas pilsētas centra, mēs mēdzam izbraukt no Stacijas laukuma, Strelnieku laukuma un Centrāltirgus (vieta katram ceļojumam tiek noteikta atsevišķi). Informācija par Izbraukšanas vietu atnāk visiem ceļotājiem 2 darba dienas pirms ceļojuma datuma SMS uz galvenā ceļotāja tel. numuru. Ja gadījumā, Jūs vēlaties piebiedroties braucienam kaut kur paceļam tas ir jāatrunā/jānorāda veicot ceļojuma rezervāciju.

Mūsu autobusi

Komfortabli Tūrisma klases autobusi ar ērtiem sēdekļiem, kondicionieri, lūkām, lielu bagāžnieku, ērtiem plauktiņiem, u.c. Transports sākot no 16, 17, 19, 27, 34 vietīgiem busiņiem un līdz pat 44, 47, 53 vietīgiem autobusiem (transportlīdzekļa izmērs ir atkarīgs no ceļotāju skaita).

Tūrisma autobusa šoferis

Profesionāli šoferi ar ikgadējo pieredze ir vienmēr draudzīgi un atsaucīgi. Šoferītis parūpēsies par drošību brauciena laikā, kā arī palīdzēs novietot smagas somas bagāžniekā un parādīs, kā apieties ar sēdekļiem.

Grupas vadītājs/a ceļojuma laikā

Katrā braucienā ar Jums dodas atsaucīgs, laipns un draudzīgs grupas vadītājs/a, kas ceļojuma laikā parūpēsies par programmas satura atbilstību. Kā arī, lai bez papildus iekavēšanas visu var kvalitatīvi apmeklēt. Mūsu grupas vadītājs/a iepazīstinās Jūs ar apskates objektiem, pilsētām un izklaides vietām.

Vietējais gids

Katrā no apskates vietām, objektiem var būt savs vietējais gids, kas var daudz labāk iepazīstināt ar noteiktu vietu (piem. pastaiga starp koku galotnēm Anīkščos, u.c.), paskaidrot ražošanas procesus (piem. šokolādes muzejā, Šakotis tortes cepšana, Alus darītava, u.c.), jeb tiek speciāli ataicināts, lai iepazīstinātu ar savu pilsētu (piem. ekskursija Ventspilī, Kuldīgā, u.c.).

Ekskursijas valoda

Mūsu grupas vadītājs/a vada programmu Latviešu val. tulkojot uz Krievu val. (pēc vajadzības). Vietējais gids ārzemēs vada programmu Krievu val., ja ir nepieciešamība mūsu grupas vadītājs/a var pārtulkot visu uz Latviešu val.

Gudras ceļojuma programmas

Katrs ceļojums ir saplānots domājot par tūristu! Katrā objektā ir atveltīts pietiekošs laiks tā apskatei un izbaudīšanai. Programmas ir saplānotas, tā lai varētu iepazīt, pēc iespējas vairāk vietu un kvalitatīvi tās izbaudīt.

Ēdināšana ceļojuma laikā

Braucienos ir iespējams ieturēt gan brokastis, gan vakariņas, apstāšanas laikā, degvielas uzpildes stacijā. Pieredzējuši ceļotāji bieži vien ņem līdzi kaut ko ēdamu ( piem. sviestmaizes, augļus, dārzeņus, u.c.) un dzeramo ( piem. ūdeni). Mūsu ceļojumos ir vienmēr paredzēts laiks pusdienām vai arī piedāvātas grupas pusdienas. Pusdienās ir vienmēr piedāvāta ēdienkarte ar nacionālo un eiropiešu virtuvi par grupām draudzīgām cenām ( no 1,50 EUR līdz 9,00 EUR cena atkarībā no reģiona, jeb pilsētas).

Ērtības brauciena laikā

Katrā brauciena virzienā ir paredzēts apstāšanas laiks, degvielas uzpildes stacijā, jeb uz robežas, kurā ir iespējams apmeklēt ērtības. Pēc nepieciešamības ir iespējams protams arī papildus apstāšanās reize, jeb apmeklēt tualeti autobusā (atkarībā no autobusa lieluma). Pārbraucieni līdz apskates objektiem un laiks tajos, faktiski ir saplānots, tā lai Jūs jūtaties ērti visa ceļojuma laikā un Jums ir iespēja un laiks apmeklēt ērtības.

Klientu privilēģijas:

 • Sēdvietu izvēle autobusā
 • Bezmaksas ceļotāju datu maiņa
 • Bezmaksas Dāvanu karšu pagarināšana
 • Rezervācija pa telefonu
 • Drošs maksājums

IZDEVĪGI PIEDĀVĀJUMI

Ceļot kopā ar draugiem ir izdevīgāk! Ģimenes komplekti un bērnu biļetes. Atlaides pensionāriem un studentiem. Dzimšanas dienas akcija – Gaviļnieks brauc Bezmaksas!

Uzzini vairāk

ĒRTA UN DROŠA REZERVĀCIJA ONLINE

Tagad vēl ērtāka rezervācijas forma. Rezervē tagad un maksā vēlāk!

100% NAUDAS ATGRIEŠANAS GARANTIJA

Ja gadījumā esat spiesti atteikties no ceļojuma mēs atgriezīsim Jums iemaksāto naudu pilnā apmērā.

Uzzini vairāk
ORANGE WEEKENDS DRAUGU - KLIENTU LOJALITĀTES PROGRAMMA

Sakrāj uzlīmes un Ceļo PAR BRĪVU!

Orange Weekends draugiem ir vairākas privilēģijas: papildus Atlaide nākamajam braucienam, īpašās Akcijas, Konkursi, u.c. Kļūt par Orange Weekends Draugu – pastāvīgo Klientu ir ļoti vienkārši un super izdevīgi! Dodies Orange Weekends ceļojumā, krāj uzlīmes un saņem Atlaides no 50% līdz 100% un Ceļot – PAR BRĪVU! 

Rezervēt Piedzīvojumu