Igaunijā atrodas vairākas satriecoši skaistas vietas un viena no tām atrodas 27.3 km no Tallinas ostas, Harju apriņķī, Keilas pagastā, nelielā cematiņā Keila-Joa. Starp mežiem ir paslēpies brīnum skaists Keilas ūdenskritums un iespaidīga neogotiskā stila muiža – Keilas Joa.

Gar Keilas upes krastu, vijas caur parku 3 km garā riņķveida dabas taka, pastaigājoties jūs nonākat līdz ķēžu tiltiņam. Vietējiem iedzīvotājiem  ir tradīcija ierasties pie ūdenskrituma savā kāzu dienā un piestiprināt slēdzeni ar savu vārdu, aiztaisot slēdzeni ciet, tie iesviež atslēgu straujajos Keilas upes ūdeņos.

Dodoties pie Keilas ūdenskrituma jūs pamanīsiet Keila Joa muižas torni, tuvojoties ūdenskritumam arī tās virtuvi, kas nedaudz līdzinās baznīcai. Keila Joa muiža ir viena no pirmajām un interesantākajām neogotikas stila muižām Igaunijā, tā tika pabeigta 1833.gadā.  Divstāvīgā ēka ar plakanu jumtu īpaši izceļas ar saviem arkas veida logiem un torni ar izrobotu balustrādi ēkas stūrī. Daudzi svarīgi un slaveni viesi ir apmeklējuši muižu.

Dabiskais Keilas ūdenskritums ir sešus metrus augsts un vairākus desmitus metru plats. Keilas ūdenskritumu ir iespējams aplūkot no neliela skatu laukuma, stāvot uz ūdenskrituma klints, no parka puses un vērot visu tā varenumu nokāpjot tuvāk (skatoties no apakšas).