Lielākais Dinozauru parks, jeb Dino parks Baltijā atrodas vien 7 km attālumā no trešās lielākās pilsētās Lietuvā – Klaipēdas un 23 km no Palangas, Radaiļos.

20140523_123635-1-ow

Kādreizējā meža vietā, tika atklāts patiesi nozīmīgs un iepriekš nebijis Baltijā izklaides objekts – Dino parks. Pastaigājoties pa parku ir iespējams iepazīt visus parka iemītniekus, uzzināt nozīmīgus faktus par dinozauriem un to kādreizējo dzīves vietu. Pats lielākais dinozaurs parkā sasniedz līdz pat 13m+ un pats mazākais 5m. Parkā jūs sastapsiet arī netipiskus dinozauru parkam iemītniekus, tādus, kā trušus, kaziņas, u.c. dzīvniekus.

 

Pastaigājoties pa klusām taciņām ir jābūt piesardzīgiem, tā kā dinozauri ir viss apkārt, slēpjas aiz krūmiem, vai Pterodaktils lidinās virs galvas. Te kāds var ierūgt tieši aiz muguras, vai apšļakstīt tos, kas paši lien mutē nemaz nebīstoties. Paši drosmīgākie varēs izbraukt „īsta” dinozaura mugurā.

Doties izbaudīt pastaigu Dinozauru parkā Orange Weekends ceļojumā – Piedzīvojumi Klaipēdā ar Delfināriju, Dino parku un Jauno otrādi apgriezto mājuApskatīt Ceļojuma programmu

20140523_123020-ow

Tagad dinozauru parkā ir iespējams izbaudīt arī nepārspējamo piedzīvojumu Dinozauru pasaulē ar specefektiem – 5D kino seansa laikā.

Bērnu jautrumu turpinot ir izveidots plašs rotaļu laukums, kur ir karuseļi, batuti, ūdens velosipēdi, spoguļu labirints u.c.

20140523_123258-made-1-ow

Izbadējoties var uztaisīt nelielu pikniku ar aukstām uzkodām, vai arī nobaudīt garšīgu maltīti Radaiļu restorānā, kas atrodas tieši pie Dino parka.

Runājot par suvenīriem, šeit ir tiešām plaša izzinošu rotaļlietu izvēle, kas priecēs jūsu bērnus.
Tā ir patiesi lieliska vieta atpūtai kopā ar ģimeni, kur gan bērniem, gan pieaugušajiem būs interesanti.

Apskatīt Ceļojuma programmu Tuvāko Ceļojumu kalendārs