Lietuvā tika uzcelta lielākā “apgāstā”, jeb ačgārnā māja Eiropā, kā arī tā ir pirmā otrādi apgrieztā māja Lietuvā un Baltijā. Unikālā Ačgārnā māja atrodas netālu no Klaipēdas, Radaiļos –Dino parkā. „Apgāstā” māja ir veselus 270kv.m plaša un tajā varētu dzīvot ģimene no 6 cilv., kaut gan māja nav paredzēta dzīvošanai, tā kā viss atrodas kājām gaisā dzīvot tādā mājā varētu būt apgrūtinoši.

Ačgārnā māja Lietuvā

Otrādi apgrieztajā mājā viss ir ačgārni mēbeles, veļas mašīna, pilnībā aprīkotas istabas: virtuve, guļamistaba, viesistaba, vannas istaba, divas bērnu istabas, kā arī ir atpūtas telpas, kurās ir atrodami vairāki interesanti eksponāti. Atrodoties otrādi apgrieztajā mājā ilglaicīgi jūties, kā uz kuģa un var reibt galva, bet tomēr nepārspējamie iespaidi ir to vērti.

 

Ačgārnās mājas ir uzceltas pa visu pasauli gan ASV – Floridā (ačgārnais izklaižu centrs WonderWorks), Kalifornijā, kā arī Dienvidkorejā, Japānā, Indijā, Vācijā, Polijā, Krievijā (netālu no Sant-Pēterburgas – Repino), Somijā, Baltkrievijā, u.c.

Doties izbaudīt šo nepārspējamo izklaidi – ačgārnā māja, var Orange Weekends ceļojumā – Piedzīvojumi Klaipēdā ar Delfināriju, Dino parku un Jauno otrādi apgriezto māju Apskatīt Ceļojuma programmu

Ačgārnā māja Lietuvā

Ačgārnā māja Lietuvā, tika celta veselus divus gadus, sarežģītākais esot bijis, kā atzīmē – Andrius Aušra (ačgārnās mājas saimnieks) – izveidot drošu vidi apmeklētājiem, piestiprināt visu, tā lai nekas nekrīt no griestiem un izskatās dabiski, jo viss tak ir kājām gaisā.

VIDEO (Krievu val.)

Ačgārnā māja Lietuvā
Apskatīt Ceļojuma programmu Tuvāko Ceļojumu kalendārs