Brīnumainā dabas parādība – greznie Igaunijas ūdenskritumi: Keilas ūdenskritums, Jegalas ūdenskritums u.c. ziemā pārtop par vareniem leduskritumiem, atgādinot gleznainās ledus skulptūras. Dodoties Orange Weekends ekskurisjā Jūs izbaudīsites Igaunijas brīnumainās dabas pasakainās ainavas, tādas, kā pārsteidzošo Keilas leduskritumu, vareno Jegalas leduskritumu, uzzināsiet Tallinas vecpilsētas noslēpumus un apmeklēsiet Marcipāna muzeju ar Marcipāna Galeriju. Apskatīt Ceļojuma programmu

 

Satriecošai skaistais Keilas ūdenskritums ir sešus metrus augsts un vairākus desmitus metru plats. Keilas ūdenskritums ziemā pārtop par milzīgu ledus skulptūru ar čurkstošiem Keilas upes ūdeņiem. Drosmīgākie ceļotāji var piekļūt ļoti tuvu klāt Keilas leduskritumam, kā arī pārriet pāri sasalušai Keilas upei.

 

Igaunijas platākais ūdenskritums – Jegala, ir 8 metru augsts un vairāk par 50 metriem plats. Ziemā Jegalas ūdenskritums sasalsts pārvēršas spīdīgās ledus sienās ar milzīgām ledus lāstekām, kas izveido tuneļa ejas. Jegalas leduskritums parasti pilnībā nenosalst un Jegalas upes ūdeņi strauji tekot apbur ar varenuma čukstiem. Drosmīgākie ceļotāji staigā pa izveidotām ledus saliņām, dodas pie milzīgām lāstekām un pastaigās pa tā saucamo tuneļa eju, kas parādās, starp ūdenskrituma sienu un ledus lāstekām, kad ūdenskritums ir stipri sasalis. Ir iespējams pārriet pāri sasalušai Jegalas upei, lai piekļūtu leduskritumam no citas puses.

 

Skatīt Ceļojuma programmu Tuvāko Ceļojuma kalendārs

Apskaties vairāk Igaunijas leduskritumu (Keilas, Jegalas un Valestes ūdenskritumu) bildes mūsu Pinteres.

Follow Orange Weekends’s board Igaunijas leduskritumi | Frozen Waterfall in Estonia on Pinterest.